PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 DOGOVOR

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći
AutorPoruka
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 12:39

bravo misax, svaka cast! magistrirao si ovaj forum. sad mogu mirno da odem u pemziju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 12:41

mogu li i ja da cujem o kakvoj se misiji radi? Smile
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 12:43

VB05 ::
mogu li i ja da cujem o kakvoj se misiji radi? Smile
hahhaaa
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 12:45

jel to misax hakuje konkurentski forum? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 12:50

a vi hakujete ovaj ali necete jos dugo hahhaaaa
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 12:50

ima li ko ideju kako do vise claniva i dje raditi reklamu
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 13:00

probaj na nekim navijackim forumima, tipa redstarbelgrade i sl.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 18:50

poz mirko
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 20:11

Pozrav DONE, kako si, šta radiš?

Misax me je zamolio da odradim tabelu posle 04. dana, pa to i radim i usklađujem naše dosadašnje tabele.

@misax, bodovi nam se ne slažu samo kod dvojice takmičara. Prvi je Gojko357, zato što mu prvog dana nisi oduzeo 7 bodova zbog promašaja, a drugi je Marchisio. Po mojoj tabeli, posle 03.09. on ima 34,26 bodova, a po tvojoj 8 više. Pretpostavljam da je greška u ovome:

Marchisio ::
DOGOVOR - Page 15 Tennisballe US Open
DOGOVOR - Page 15 Clockcr 23:40
Petra Kvitova vs. Marion Bartoli
Tip: Over 19.5
Kvota: 2.00
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 8.00
DOGOVOR - Page 15 Unibetm
6-1,2-6,0-6 Win

4. Vrijeme postavljanja tipa je naikasnije sat vremena prije početka meča

Moje mišljenje je da ako par nije postavljen po pravilima takmičenja, onda ga ne treba priznati. Ne znam ko je ovo farbao, ali mislim da ovaj par ne bi trebali da računaom kao pogođen. Bez obzira na to što je meč počeo u 01:00 časova narednog dana. Kladionica je dala svoje vreme početka, a Marchisio ga je postavio protiv navedenog pravila. Zato ga treba i ne treba računati kao pogođen. Bar ga ja nisam računao u mojoj tabeli, pošto je, u dogovoru sa misaxom, i ja vodim nezavisno od njega.

Na kraju da napišem neko svoje mišljenje do sada oko vođenja ovog takmičenja. U njemu učestvujemo nas četvorica, za šta mislim da je mnogo, jer svako od nas ima neke svoje kriterijume pri odlučivanju koji par treba priznati. Postoji ona narodna, što više babica i dete je kilavo.

Zato bi predložio da se dogovorimo ko će šta raditi. Najbolje bi bilo da to radi samo jedan čovek, ali je opet to neizvodljivo, jer svako od nas ima svojih obaveza i ne može biti non stop na forumu. Zbog toga predlažem, da samo jedan od nas označava parove pogođenim ili promašenim, a drugi da vodi tabele, dok ostali mogu da prate sa strane i da ukažu na neke propuste prilikom postavljanja parova. Ali je najbitnije da se taj koji farba parove, striktno pridržava Pravila takmičenja i da ne odstupa od njih, jer ako jednom popustiš, gotovo je. Onda se svako može uzeti taj primer, što može dovesti do svakavih komentara i svađa na forumu. Ovo pričam iz iskustva, jer sam bio jedan od glavnih moderatora takmičenja na nekoliko foruma. U početku sam jednom članu progledao kroz prste i celog tog meseca sam imao problema, jer je bilo ,,kako je on mogao, a ja ne mogu'' i slično. Znači da je najbitnije da se ne odstupa od Pravila ni po koju cenu. Ona su takva kakva su i ista su za sve.

Evo ja se prijavljujem da nešto i radim u vezi gore navedenog, ali da se dogovorimo konkretno šta će ko raditi. Imam svojih obaveza, radim po smenama, dnevna-noćna, ali ću se truditi da kada god budem u mogućnosti, odradio svoj deo.

Pozdrav i čujemo se.
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyUto 4 Sep 2012 - 23:54

sta da ti kazem, svaka ti na mestu. inace, ja sam stavio to upozorenje u skladu sa pravilima, ne znam ko ga je oznacio dobitinim. to ugadjanje nekim tiperima nece izaci na dobro
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 0:53

mirko ::
Pozrav DONE, kako si, šta radiš?

Misax me je zamolio da odradim tabelu posle 04. dana, pa to i radim i usklađujem naše dosadašnje tabele.

@misax, bodovi nam se ne slažu samo kod dvojice takmičara. Prvi je Gojko357, zato što mu prvog dana nisi oduzeo 7 bodova zbog promašaja, a drugi je Marchisio. Po mojoj tabeli, posle 03.09. on ima 34,26 bodova, a po tvojoj 8 više. Pretpostavljam da je greška u ovome:

Marchisio ::
DOGOVOR - Page 15 Tennisballe US Open
DOGOVOR - Page 15 Clockcr 23:40
Petra Kvitova vs. Marion Bartoli
Tip: Over 19.5
Kvota: 2.00
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 8.00
DOGOVOR - Page 15 Unibetm
6-1,2-6,0-6 Win

4. Vrijeme postavljanja tipa je naikasnije sat vremena prije početka meča

Moje mišljenje je da ako par nije postavljen po pravilima takmičenja, onda ga ne treba priznati. Ne znam ko je ovo farbao, ali mislim da ovaj par ne bi trebali da računaom kao pogođen. Bez obzira na to što je meč počeo u 01:00 časova narednog dana. Kladionica je dala svoje vreme početka, a Marchisio ga je postavio protiv navedenog pravila. Zato ga treba i ne treba računati kao pogođen. Bar ga ja nisam računao u mojoj tabeli, pošto je, u dogovoru sa misaxom, i ja vodim nezavisno od njega.

Na kraju da napišem neko svoje mišljenje do sada oko vođenja ovog takmičenja. U njemu učestvujemo nas četvorica, za šta mislim da je mnogo, jer svako od nas ima neke svoje kriterijume pri odlučivanju koji par treba priznati. Postoji ona narodna, što više babica i dete je kilavo.

Zato bi predložio da se dogovorimo ko će šta raditi. Najbolje bi bilo da to radi samo jedan čovek, ali je opet to neizvodljivo, jer svako od nas ima svojih obaveza i ne može biti non stop na forumu. Zbog toga predlažem, da samo jedan od nas označava parove pogođenim ili promašenim, a drugi da vodi tabele, dok ostali mogu da prate sa strane i da ukažu na neke propuste prilikom postavljanja parova. Ali je najbitnije da se taj koji farba parove, striktno pridržava Pravila takmičenja i da ne odstupa od njih, jer ako jednom popustiš, gotovo je. Onda se svako može uzeti taj primer, što može dovesti do svakavih komentara i svađa na forumu. Ovo pričam iz iskustva, jer sam bio jedan od glavnih moderatora takmičenja na nekoliko foruma. U početku sam jednom članu progledao kroz prste i celog tog meseca sam imao problema, jer je bilo ,,kako je on mogao, a ja ne mogu'' i slično. Znači da je najbitnije da se ne odstupa od Pravila ni po koju cenu. Ona su takva kakva su i ista su za sve.

Evo ja se prijavljujem da nešto i radim u vezi gore navedenog, ali da se dogovorimo konkretno šta će ko raditi. Imam svojih obaveza, radim po smenama, dnevna-noćna, ali ću se truditi da kada god budem u mogućnosti, odradio svoj deo.

Pozdrav i čujemo se.
kad smo vecini prppustili i njemu to vrijeme nek bude,ali vise necemo. Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 0:56

sto s tic podjele posla,mislio sam ovako,ja boljezim rezultate,vb takodje kad moze,ti i misax tabelu ali i ti mirko da radis dio sa tacnoscu pisanja,tipa ovo vrijeme,kvote i jos tih stvari koje se ne slazu sa pravilima
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 1:06

i zna li ko sto je sa tipom marishija,je li uopste i postovao to
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 1:39

ko oce mozemo na brzi cat,vidim da je tu mirko i misax,recite
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 1:45

Što se tiče tog posta, ne znam šta se dešava. Ja ga jutros nisam video.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 2:04

mirko vodi takmicenje,misax i ti tabele a ja cu obeljezavati i pomoci ce vb
sto s tice ovog tipa kojeg nema sto cemo,kako to i da li s moze vidjeti tehnicki da li je brisano
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 3:16

misax,udju u admin panel i vidi ima li i je li brisan post marishia,ovaj sto kaz da je postovan
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 3:41

vidim da ste tu,ako mozte idemo na brzi cat,ja sam tamo
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 5:49

ne moze tek tako da mu neko slucajno obrise post. verujem da je ipak do njega, tj. da je mislio da ga je upisao, a nije. inace, dobro je ovo da se malo medjusobno rasprave zbog losih analiza, to moze samo pozitivno da utice, samo da nema vredjanja. i svaku njihovu sugestiju u vezi pravila razmotriti
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 5:53

inace, ako se ovaj mesec zavrsi kako treba, bez nekih lomova, trebalo bi pitati nekog sa balkanbrothersa da pripomognu oko organizacije, to su uglavnom ok momci, ili neko od tipera ko se pokaze dobrim analizama i tipovima, korektnim ponasanjem, takve treba zadrzati na forumu
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 5:56

VB05 ::
inace, ako se ovaj mesec zavrsi kako treba, bez nekih lomova, trebalo bi pitati nekog sa balkanbrothersa da pripomognu oko organizacije, to su uglavnom ok momci, ili neko od tipera ko se pokaze dobrim analizama i tipovima, korektnim ponasanjem, takve treba zadrzati na forumu
sve se slazem Palac
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 9:52

DON&CAPO nisi mi stiklirao nase Svedjane na takmicenju. Daj da vidim koji je rezultat . Palac
Pozdrav. Smile
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptySre 5 Sep 2012 - 9:55

misax ::
DON&CAPO nisi mi stiklirao nase Svedjane na takmicenju. Daj da vidim koji je rezultat . Palac
Pozdrav. Smile
kasnije cu,pogledaj tenise od juce i uskladi sa pravilima,sad to uradi a ja pisem kasnije
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyČet 6 Sep 2012 - 9:06

ovako,nisterlo mi je rekao na pp da j jdna utakmica danas bila blokirana aigrala se u takmicenju. nije htio reci koja,kako to da odradimo
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 EmptyČet 6 Sep 2012 - 9:33

imas na tipodromu, rocky ostavio neki printscreen. a svakako trazi od takmicara da prilozi dokaz da je tip dobitan, inace ga ponisti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DOGOVOR - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOGOVOR   DOGOVOR - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DOGOVOR
Nazad na vrh 
Strana 15 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Arhiva :: Arhiva - sve :: Arhiva - Takmicenje cash coming septembar-
Skoči na: