PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 22:24

pirlo8, ajde reci iskreno koliko si sajtova procesljao da bi napisao onakvu analizu za taj mec? Smile video si lose postavljenu kvotu, ispisao malo teksta forme radi i opalio tip, jasno ko dan. al eto tip je priznat, pa nek je sa srecom u daljem takmicenju
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 22:37

sone kockar ::
Marchisio ::
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Footballicone Euro U21 - Qualification
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Clockcr 19:00
Denmark U21 vs. Northern Ireland
Tip: Over 3 (bet void if 3)
Kvota: 2.20
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 9.60
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Bet365y
3-0VOID
Analiza:


zanima me kako ovo moze da se odigra???stavis igru 4+ a u zagradi pored napises ne racuna se ako bude tri gola? posto je bilo tacno tri gola i tip ponisten zanima me kako to moze. znaci odigras 0-2 i napises ako bude tri gola ne racuna se tip. Thinking molim odgovor. evo i ovde se vidi da je na igru 4+ u bet365 kvota 2.2 [You must be registered and logged in to see this link.] No

Hajde da ti odgovorim posto vidim da ne znas o cemu se radi. Verovatno se ne kladis preko neta pa ne znas, u suprtonom bi znao.

Kao prvo, nigde u mom postu ne stoji over 3.5 ili 4+ kako ti kazes, vec stoji over 3,a tu je velika razlika.
Na bet365.com , postoji igra "Alternative Total Goals "gde se nalaze igre na golove over 0.5, over 1.5, over 2.5, over 3.5 itd.. i postoji igra koju sam ja odigrao a to je " Number of goals in Match" gde mozes da uplatis Under 2, 2 or 3 goals i over 3.
E sad da sam ja odigrao Under 2, taj tip bi pao, da sam odigrao 2 do 3 gola tip bi prosao, a posto je palo tacno 3 gola na moju igru, ulog se vraca odnosno bet je void.

Sto se tice kvote, ona je bila @2.38 kada sam ja kucao analizu ali nisam hteo da ostavim tu igru, posto je neko vec odigrao Dansku over 3.5, pa sam odigrao over 3 po kvoti 2.20. Ti na slici koju si postavio mozes da vidis da je kvota na 4+ pala sa 2.38->2.20.

Eto mislim da sam uspeo da ti objasnim svoj tip, pa nema potrebe da me napadas ovde, zbog necega u sta se ne razumes...
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 22:48

to se lako moze proveriti koja je bila kvota posto je online kladionica u pitanju. sto se tice tipa, sve je korektno ispisano i obelezeno koliko vidim
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 23:03

marchisio, znaci ti nisi igrao alternative total goals - over 3, nego taj number of goals in the match - over 3? hm, si siguran da je bet void ako padne 3 u toj igri?
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 23:04

a gde je nestao odgovor moj, na VBO5 post?
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 23:08

VB05 ::
marchisio, znaci ti nisi igrao alternative total goals - over 3, nego taj number of goals in the match - over 3? hm, si siguran da je bet void ako padne 3 u toj igri?

U slucaju tacno 3 gola na mecu, bet je void i vraca se ulog
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 23:25

Kad ce tabela da vidim situaciju, sta i kako danas. Thinking Moram malo da se uozbiljim i prekinem crnu seriju
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 23:28

pirlo8, daj taj odgovor jos da vidim pa da palim Smile
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 23:33

covece napisao sam citat od kilometar i nije mi jasno kako ga nema. Nisam jurio detaljnu analizu kao sto se videlo, znao sam da su Finci kvalitetniji od Crnogoraca, brazil kladionica je isto narpavila propust u kvoti. A inace za pisanje analiza koristim dosta sajtova, od sajtova ekipa (ako ih imaju i uredno azuriraju),sajtovi liga, medjusobni rezutati, poredjenje kvota, pa onda koliko je novca uplaceno na tu tekmu (to je pre bio podatak,sad vise ne mogu da nadjem nijedan takav sajt), i tako, za pisanje analize uglavnom treba bar pola sata dok to sve prikupis,prevedes tekst, a onda i osmislis nekoliko recenica. Nisu moje prethodne analize bile bas na nekom nivou, jer sam tanak sa vremenom u poslednje vreme
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 23:42

Marlboro Man ::
Ajde sad ti meni napisi sta u tim analizama fali? DAkle juce sam napisao 4 manje vise identicne analize, ali 2 su stale u 3 reda, a dve u 4 reda teksta, a ponistene su ove koje imaju red manje. Znaci analize nisu ni citane vec je samo pogledano koliko su velike, jer da ih je citao taj ko ih je ponistio video bi da su sve 4 iste. A ja da pisem 5-6 redova u kojima necu napisati nista bitno ne pada mi na pamet. Tako da resite vise sta je dovoljno, a sta ne, jer ovako ne vodi nigde ovako selektivno biranje sta je dovoljno za analizu, a sta ne.
Pozdrav i naravno nema nervoze ni dizanja tenzije, vec jednostavno mi nije jasno
Ovdje pružamo nekoliko savjeta ili koraka po kojima se može napraviti kvalitetna analiza jedne utakmice.

Forma ekipe: Forma jedne ekipe je najvažniji faktor koji gledaju kladionice prilikom određivanja koeficijenata, pa je ne smijete ni vi propustiti. Točno određivanje forme neke ekipe te njeni usponi ili padovi mogu vam donijeti jako puno novaca. Najbolje je pri tome se usredotočiti na nekoliko ekipa ili liga koje ćete vjerno pratiti tijekom sezone. Tako ćete vrlo brzo moći uočiti da li forma neke ekipe počinje padati ili rasti, čak i prije kladionica, te na taj način steći prednost.

Statistika igranja kod kuće i u gostima: Uvijek provjerite ove statistike. Neke ekipe igraju potpuno različito kod kuće i u gostima, npr. u gostima su totalna pušiona dok su kod kuće nepobjedivi. Moguće je da takva ekipa na primjer igra dva puta kod kuće i pobijedi, pa im je sljedeća gostujuća utakmica iz nekog razloga odgođena, pa opet pobijede kod kuće. Zbog takve tri pobijede u nizu kladionice joj mogu dati prilično krivi koeficijent za sljedeću gostujuću utakmicu. Takve situacije treba uočiti i iskoristiti.

Head-to-head statistika: Ovo je statistika u kojoj se gledaju samo utakmice između dvije ekipe koje međusobno igraju. Ove statistike treba gledati i do pet sezona unatrag, pa čak i više. Razlog za ovo je što mečevi nekih ekipa imaju neku svoju logiku koja često nema nikakve veze s trenutnom formom. Poznato je da neke ekipe ne uspijevaju pobijediti na određenim stadionima i preko 10 godina bez obzira koliko su trenutno „jake“.

Vijesti: Pozorno pratite sve vijesti koje bi mogle imati utjecaja na učinke neke ekipe, kao što su crveni kartoni, ozljede i dr. Posebno je važno znati pravilno protumačiti te vijesti. Često vijest da je ozljeđen jedan od glavnih igrača neke ekipe ima za posljedicu porast koeficijenta za tu ekipu, tj. pad koeficijenta na protivnika, jer se smatra da je ta ozljeda hendikep za tu ekipu. Međutim velike i bogate europske momčadi imaju često na klupi ne samo dostojne zamjene nego nekad čak i bolje igrače za zamjenu, pa ta ozljeda i nije neki hendikep.

Motivacija: Motivacija je izuzetno važna za rezultate neke ekipe. Glavni razlog zašto neke slabije momčadi pobijede puno jače protivnike je upravo u motivaciji. Često ekipe koje igraju u europskim kupovima su manje motivirane za prvenstvene utakmice. Isto tako ekipe kojima prijeti ispadanje iz lige imaju veću motivaciju od onih koji su si već osigurali ostanak. Neke momčadi, ako vide da nemaju više izgleda da osvoje prvenstvo, žele osvojiti kup pa tu igraju puno jače nego na drugim utakmicama. Promjena trenera također puno pridonosi motivaciji ekipe, jer se igrači nastoje dokazati novom treneru.

Raspored: Događa se da neke ekipe imaju vrlo tijesan raspored (liga, domaći kupovi, europski kupovi), što dovodi prevelikog zamora, pa se ekipe namjerno čuvaju za utakmice koje su im važnije dok na ostalim igraju puno slabije.

Uvijeti igranja: Provjerite kakvi su vremenski uvjeti za igranje na nekom stadionu. Ako pada kiša i sve je blatno ne očekujte žestoku borbu i puno golova (često odlična prilika za odigrati under 2.5 golova). Vrlo vjerojatno je da će ekipe samo rutinski odraditi tu utakmicu bez puno nadmetanja.
Isto tako vidite koliko putuje gostujuća ekipa. Ekipa koja mora proputovati pola kontinenta u nekim europskim kupovima često zbog umora pokaže puno manje na terenu nego što bi pokazala da nije morala toliko putovati.
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 23:48

pirlo8, sve ok, samo cepaj tipove
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyPon 10 Sep 2012 - 23:49

Marlboro Man ::
Ajde sad ti meni napisi sta u tim analizama fali? DAkle juce sam napisao 4 manje vise identicne analize, ali 2 su stale u 3 reda, a dve u 4 reda teksta, a ponistene su ove koje imaju red manje. Znaci analize nisu ni citane vec je samo pogledano koliko su velike, jer da ih je citao taj ko ih je ponistio video bi da su sve 4 iste. A ja da pisem 5-6 redova u kojima necu napisati nista bitno ne pada mi na pamet. Tako da resite vise sta je dovoljno, a sta ne, jer ovako ne vodi nigde ovako selektivno biranje sta je dovoljno za analizu, a sta ne.
Pozdrav i naravno nema nervoze ni dizanja tenzije, vec jednostavno mi nije jasno
nemam vremena
kazes sve su manje vise iste samo je razlika u jednoj recenici. po ovom bi trebalo sve da ti korigujem u tip ne vazi. u izradi je novi sajt koji ce i po ovom pitanju bit bolji i napredniji Palac
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 0:38

Marchisio ::
sone kockar ::
Marchisio ::
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Footballicone Euro U21 - Qualification
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Clockcr 19:00
Denmark U21 vs. Northern Ireland
Tip: Over 3 (bet void if 3)
Kvota: 2.20
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 9.60
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Bet365y
3-0VOID
Analiza:


zanima me kako ovo moze da se odigra???stavis igru 4+ a u zagradi pored napises ne racuna se ako bude tri gola? posto je bilo tacno tri gola i tip ponisten zanima me kako to moze. znaci odigras 0-2 i napises ako bude tri gola ne racuna se tip. Thinking molim odgovor. evo i ovde se vidi da je na igru 4+ u bet365 kvota 2.2 [You must be registered and logged in to see this link.] No

Hajde da ti odgovorim posto vidim da ne znas o cemu se radi. Verovatno se ne kladis preko neta pa ne znas, u suprtonom bi znao.

Kao prvo, nigde u mom postu ne stoji over 3.5 ili 4+ kako ti kazes, vec stoji over 3,a tu je velika razlika.
Na bet365.com , postoji igra "Alternative Total Goals "gde se nalaze igre na golove over 0.5, over 1.5, over 2.5, over 3.5 itd.. i postoji igra koju sam ja odigrao a to je " Number of goals in Match" gde mozes da uplatis Under 2, 2 or 3 goals i over 3.
E sad da sam ja odigrao Under 2, taj tip bi pao, da sam odigrao 2 do 3 gola tip bi prosao, a posto je palo tacno 3 gola na moju igru, ulog se vraca odnosno bet je void.

Sto se tice kvote, ona je bila @2.38 kada sam ja kucao analizu ali nisam hteo da ostavim tu igru, posto je neko vec odigrao Dansku over 3.5, pa sam odigrao over 3 po kvoti 2.20. Ti na slici koju si postavio mozes da vidis da je kvota na 4+ pala sa 2.38->2.20.

Eto mislim da sam uspeo da ti objasnim svoj tip, pa nema potrebe da me napadas ovde, zbog necega u sta se ne razumes...


Nemoj se ljutiti,ne napadam nikoga ovde samo zelim da sve bude regularno i po pravilima,zato je bolje i proveriti nego da bude nekih neregularnosti sto ne bi bilo fer ni prema meni ni prema nikom od clanova ovoga sajta. primetio ovo posto mi je upalo u oci a igram u online kl samo ne u bet 365 vec u william hilu. Mislio sam da ne postoji ova igra zato sam to i napisao zato sto sam kontao isto tako da se odigra na tenisu na primer under ili over 19 i bude naprimer tacno toliko i sada se kao treba ponistiti tip,zato mi je to bilo sumljivo kada sam video a jos je bila i ista kvota kao na 4+. Palac
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 1:06

sone, ako postoji neki prigovor te vrste, slobodno posalji administraciji na razmatranje, desi se naravno ponekad da se slucajno provuce neka greska, ali tu ste vi da nam skrenete paznju
Nazad na vrh Ići dole
Džoni




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 2:02

Da li je moj tip Murray-Djokovic obracunat? Greskom je postavljen u temu za 11.09. medjutim kao sto mozete vidjeti vremenski je par odigran daleko prije stvarnog pocetka meca.

Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 2:53

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Footballicone EUROPA: Europsko Prvenstvo U21 - Qualification
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Clockcr 19:00
Srbija U21-Makedonija U21
Tip: 5+
Kvota: 5.5U VRIJEME POSTAVLJANJA TIPA KVOTA JE BILA 5.00
Ulog: 8/10
Eventualni dobitak: 36.00
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Bet365y
5-1 Win

Nisam zakeralo i bas me briga sto mi je oduzeto oko 4 boda,ali molim onoga ko je napisao da ponovo proveri kolika je kvota bila na kladionici BET365 juce u 16:23 kada je postavljen tip.
Dakle ne trazim da mi se dodele 4 boda(zabole me za njih) ali ocekujem izvinjenje jer me taj neko okrivio da lazem sto ne mogu da dozvolim!
Gospodo draga ukoliko niste u stanju da pronadjete kolika je kvota u odredjenom momentu bila to nije razlog da nekoga okrivljujete!
Reci cu vam istinu! Kvota jeste oborena sa 5.5 na 5.0 ali u 16:31 dok je u 16:23 kvota bila 5.5!
Znaci ne ocekujem 4 boda,ne trebaju mi,ocekujem izvinjenje! Naravno ja sam spreman da uputim izvinjenje vama ukoliko vi ovde dokazete da je kvota u 16:23 bila 5.0!
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 2:56

Zaboravih da napisem da je u 16:37 kvota vracena na 5.5
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 3:37

Džoni ::
Da li je moj tip Murray-Djokovic obracunat? Greskom je postavljen u temu za 11.09. medjutim kao sto mozete vidjeti vremenski je par odigran daleko prije stvarnog pocetka meca.

JA SAM GA PREBACIO U JUCERASNJI DAN TAKO DA CE BITI RACUNAT
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 3:38

nisterlo ::
Zaboravih da napisem da je u 16:37 kvota vracena na 5.5
tacno,u vrijeme tvog posta je bila 5.00
Nazad na vrh Ići dole
Marlboro Man




Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 3:53

DON&CAPO ::
Marlboro Man ::
Ajde sad ti meni napisi sta u tim analizama fali? DAkle juce sam napisao 4 manje vise identicne analize, ali 2 su stale u 3 reda, a dve u 4 reda teksta, a ponistene su ove koje imaju red manje. Znaci analize nisu ni citane vec je samo pogledano koliko su velike, jer da ih je citao taj ko ih je ponistio video bi da su sve 4 iste. A ja da pisem 5-6 redova u kojima necu napisati nista bitno ne pada mi na pamet. Tako da resite vise sta je dovoljno, a sta ne, jer ovako ne vodi nigde ovako selektivno biranje sta je dovoljno za analizu, a sta ne.
Pozdrav i naravno nema nervoze ni dizanja tenzije, vec jednostavno mi nije jasno
Ovdje pružamo nekoliko savjeta ili koraka po kojima se može napraviti kvalitetna analiza jedne utakmice.

Forma ekipe: Forma jedne ekipe je najvažniji faktor koji gledaju kladionice prilikom određivanja koeficijenata, pa je ne smijete ni vi propustiti. Točno određivanje forme neke ekipe te njeni usponi ili padovi mogu vam donijeti jako puno novaca. Najbolje je pri tome se usredotočiti na nekoliko ekipa ili liga koje ćete vjerno pratiti tijekom sezone. Tako ćete vrlo brzo moći uočiti da li forma neke ekipe počinje padati ili rasti, čak i prije kladionica, te na taj način steći prednost.

Statistika igranja kod kuće i u gostima: Uvijek provjerite ove statistike. Neke ekipe igraju potpuno različito kod kuće i u gostima, npr. u gostima su totalna pušiona dok su kod kuće nepobjedivi. Moguće je da takva ekipa na primjer igra dva puta kod kuće i pobijedi, pa im je sljedeća gostujuća utakmica iz nekog razloga odgođena, pa opet pobijede kod kuće. Zbog takve tri pobijede u nizu kladionice joj mogu dati prilično krivi koeficijent za sljedeću gostujuću utakmicu. Takve situacije treba uočiti i iskoristiti.

Head-to-head statistika: Ovo je statistika u kojoj se gledaju samo utakmice između dvije ekipe koje međusobno igraju. Ove statistike treba gledati i do pet sezona unatrag, pa čak i više. Razlog za ovo je što mečevi nekih ekipa imaju neku svoju logiku koja često nema nikakve veze s trenutnom formom. Poznato je da neke ekipe ne uspijevaju pobijediti na određenim stadionima i preko 10 godina bez obzira koliko su trenutno „jake“.

Vijesti: Pozorno pratite sve vijesti koje bi mogle imati utjecaja na učinke neke ekipe, kao što su crveni kartoni, ozljede i dr. Posebno je važno znati pravilno protumačiti te vijesti. Često vijest da je ozljeđen jedan od glavnih igrača neke ekipe ima za posljedicu porast koeficijenta za tu ekipu, tj. pad koeficijenta na protivnika, jer se smatra da je ta ozljeda hendikep za tu ekipu. Međutim velike i bogate europske momčadi imaju često na klupi ne samo dostojne zamjene nego nekad čak i bolje igrače za zamjenu, pa ta ozljeda i nije neki hendikep.

Motivacija: Motivacija je izuzetno važna za rezultate neke ekipe. Glavni razlog zašto neke slabije momčadi pobijede puno jače protivnike je upravo u motivaciji. Često ekipe koje igraju u europskim kupovima su manje motivirane za prvenstvene utakmice. Isto tako ekipe kojima prijeti ispadanje iz lige imaju veću motivaciju od onih koji su si već osigurali ostanak. Neke momčadi, ako vide da nemaju više izgleda da osvoje prvenstvo, žele osvojiti kup pa tu igraju puno jače nego na drugim utakmicama. Promjena trenera također puno pridonosi motivaciji ekipe, jer se igrači nastoje dokazati novom treneru.

Raspored: Događa se da neke ekipe imaju vrlo tijesan raspored (liga, domaći kupovi, europski kupovi), što dovodi prevelikog zamora, pa se ekipe namjerno čuvaju za utakmice koje su im važnije dok na ostalim igraju puno slabije.

Uvijeti igranja: Provjerite kakvi su vremenski uvjeti za igranje na nekom stadionu. Ako pada kiša i sve je blatno ne očekujte žestoku borbu i puno golova (često odlična prilika za odigrati under 2.5 golova). Vrlo vjerojatno je da će ekipe samo rutinski odraditi tu utakmicu bez puno nadmetanja.
Isto tako vidite koliko putuje gostujuća ekipa. Ekipa koja mora proputovati pola kontinenta u nekim europskim kupovima često zbog umora pokaže puno manje na terenu nego što bi pokazala da nije morala toliko putovati.

cekaj sad reci mi jel moraju sve stavke da se ispune iz ovoga ili samo neke ili 50%, daj resite to pravilima, a ne da pausalno odredjujete koja analiza moze, akoja ne, to otvara mnoga pitanja. DAkle pitam zaista poslednji put, zasto su mi dve analize priznate , adve nisu kada su istog kvaliteta, ponovo pitanje za onog ko ih je oznacavao, da li ih je uopste citao ili je samo gledao njihovu velicinu. Hvala i pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 4:06

DON&CAPO ::
tacno,u vrijeme tvog posta je bila 5.00

Zivota mi ja pisem na Srpskom i nije mi jasno kako ne razumes ono sto procitas?
Napisao sam da sam postavio tip u 16:23(sto se vidi u temi),takodje sam napisao da je kvota u 16:23 bila 5.5, sto mogu dokazati,a da je kvota oborena na 5.00 u 16:31 i potom u 16:37 vracena na 5.5!
Dakle u vreme mog posta je bila 5.5,a ne 5.0!
Ti tvrdis suprotno zato molim te daj dokaz???
Gde si ti to proverio???
Daj i meni i ostatku foruma da pogledamo???
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 4:11

imate toliko sajtova gde se to lako proverava (betexplorer, oddsportal, oddschecker) ne znam oko cega se raspravljate
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 4:17

Marlboro Man ::
DON&CAPO ::
Marlboro Man ::
Ajde sad ti meni napisi sta u tim analizama fali? DAkle juce sam napisao 4 manje vise identicne analize, ali 2 su stale u 3 reda, a dve u 4 reda teksta, a ponistene su ove koje imaju red manje. Znaci analize nisu ni citane vec je samo pogledano koliko su velike, jer da ih je citao taj ko ih je ponistio video bi da su sve 4 iste. A ja da pisem 5-6 redova u kojima necu napisati nista bitno ne pada mi na pamet. Tako da resite vise sta je dovoljno, a sta ne, jer ovako ne vodi nigde ovako selektivno biranje sta je dovoljno za analizu, a sta ne.
Pozdrav i naravno nema nervoze ni dizanja tenzije, vec jednostavno mi nije jasno
Ovdje pružamo nekoliko savjeta ili koraka po kojima se može napraviti kvalitetna analiza jedne utakmice.

Forma ekipe: Forma jedne ekipe je najvažniji faktor koji gledaju kladionice prilikom određivanja koeficijenata, pa je ne smijete ni vi propustiti. Točno određivanje forme neke ekipe te njeni usponi ili padovi mogu vam donijeti jako puno novaca. Najbolje je pri tome se usredotočiti na nekoliko ekipa ili liga koje ćete vjerno pratiti tijekom sezone. Tako ćete vrlo brzo moći uočiti da li forma neke ekipe počinje padati ili rasti, čak i prije kladionica, te na taj način steći prednost.

Statistika igranja kod kuće i u gostima: Uvijek provjerite ove statistike. Neke ekipe igraju potpuno različito kod kuće i u gostima, npr. u gostima su totalna pušiona dok su kod kuće nepobjedivi. Moguće je da takva ekipa na primjer igra dva puta kod kuće i pobijedi, pa im je sljedeća gostujuća utakmica iz nekog razloga odgođena, pa opet pobijede kod kuće. Zbog takve tri pobijede u nizu kladionice joj mogu dati prilično krivi koeficijent za sljedeću gostujuću utakmicu. Takve situacije treba uočiti i iskoristiti.

Head-to-head statistika: Ovo je statistika u kojoj se gledaju samo utakmice između dvije ekipe koje međusobno igraju. Ove statistike treba gledati i do pet sezona unatrag, pa čak i više. Razlog za ovo je što mečevi nekih ekipa imaju neku svoju logiku koja često nema nikakve veze s trenutnom formom. Poznato je da neke ekipe ne uspijevaju pobijediti na određenim stadionima i preko 10 godina bez obzira koliko su trenutno „jake“.

Vijesti: Pozorno pratite sve vijesti koje bi mogle imati utjecaja na učinke neke ekipe, kao što su crveni kartoni, ozljede i dr. Posebno je važno znati pravilno protumačiti te vijesti. Često vijest da je ozljeđen jedan od glavnih igrača neke ekipe ima za posljedicu porast koeficijenta za tu ekipu, tj. pad koeficijenta na protivnika, jer se smatra da je ta ozljeda hendikep za tu ekipu. Međutim velike i bogate europske momčadi imaju često na klupi ne samo dostojne zamjene nego nekad čak i bolje igrače za zamjenu, pa ta ozljeda i nije neki hendikep.

Motivacija: Motivacija je izuzetno važna za rezultate neke ekipe. Glavni razlog zašto neke slabije momčadi pobijede puno jače protivnike je upravo u motivaciji. Često ekipe koje igraju u europskim kupovima su manje motivirane za prvenstvene utakmice. Isto tako ekipe kojima prijeti ispadanje iz lige imaju veću motivaciju od onih koji su si već osigurali ostanak. Neke momčadi, ako vide da nemaju više izgleda da osvoje prvenstvo, žele osvojiti kup pa tu igraju puno jače nego na drugim utakmicama. Promjena trenera također puno pridonosi motivaciji ekipe, jer se igrači nastoje dokazati novom treneru.

Raspored: Događa se da neke ekipe imaju vrlo tijesan raspored (liga, domaći kupovi, europski kupovi), što dovodi prevelikog zamora, pa se ekipe namjerno čuvaju za utakmice koje su im važnije dok na ostalim igraju puno slabije.

Uvijeti igranja: Provjerite kakvi su vremenski uvjeti za igranje na nekom stadionu. Ako pada kiša i sve je blatno ne očekujte žestoku borbu i puno golova (često odlična prilika za odigrati under 2.5 golova). Vrlo vjerojatno je da će ekipe samo rutinski odraditi tu utakmicu bez puno nadmetanja.
Isto tako vidite koliko putuje gostujuća ekipa. Ekipa koja mora proputovati pola kontinenta u nekim europskim kupovima često zbog umora pokaže puno manje na terenu nego što bi pokazala da nije morala toliko putovati.

cekaj sad reci mi jel moraju sve stavke da se ispune iz ovoga ili samo neke ili 50%, daj resite to pravilima, a ne da pausalno odredjujete koja analiza moze, akoja ne, to otvara mnoga pitanja. DAkle pitam zaista poslednji put, zasto su mi dve analize priznate , adve nisu kada su istog kvaliteta, ponovo pitanje za onog ko ih je oznacavao, da li ih je uopste citao ili je samo gledao njihovu velicinu. Hvala i pozdrav
pa pisao sam vec o tome,citaju se sve a sto se ovog iznad tice,moze sve a moze i veci dio ovog. sve zavisi kako osmislis analizu
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 4:19

VB05 ::
imate toliko sajtova gde se to lako proverava (betexplorer, oddsportal, oddschecker) ne znam oko cega se raspravljate

Znam zato i kazem Very Happy
Bojim se da je don pogledao na rezultati.com(koji za kvote uopste nije pouzdan) i video da je kvota pala sa 5.5 na 5.0!
Haj molim te ti proveri koliko je bila u 16:23 i napisi coveku ovde!
Vidi,necu 4 boda,samo necu da me neko naziva lazovom!
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 EmptyUto 11 Sep 2012 - 4:20

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Kvota

Ostavio sam sliku za svoj prethodni post, da se vidi kvota koja je bila u tom trenutku. Inace za one koji ne znaju igrao sam da Galdon dobije 2-0 u setovima, da ne pitate posle sta sam igrao !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 10 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: