PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyPet 12 Okt 2012 - 21:37

pa naravno sone - Palac cisse
Nazad na vrh Ići dole
Čika Crni

Čika Crni


Broj poruka : 142
Datum upisa : 11.10.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 10:24

Imam pitanje pošto sam postavio juče par u takmičenje vidim da mi nije obrađen jel ja nemam pravo ovaj mesec da se uključim???
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 10:29

Čika Crni ::
Imam pitanje pošto sam postavio juče par u takmičenje vidim da mi nije obrađen jel ja nemam pravo ovaj mesec da se uključim???
imas pravo takmicenja,tvoj tip je prebacen za danasnji dan.pogledaj a i procitaj pravila lakse ti je za snalazenje u takmicenju Palac
Nazad na vrh Ići dole
Čika Crni

Čika Crni


Broj poruka : 142
Datum upisa : 11.10.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 11:03

DON&CAPO ::
Čika Crni ::
Imam pitanje pošto sam postavio juče par u takmičenje vidim da mi nije obrađen jel ja nemam pravo ovaj mesec da se uključim???
imas pravo takmicenja,tvoj tip je prebacen za danasnji dan.pogledaj a i procitaj pravila lakse ti je za snalazenje u takmicenju Palac

Pročitao jesam ali nisam dobro protumačio vreme od tipuje se od 00-23.59 za taj dan. mislio sam da se do 24h postavlja tip sad izgleda kontam Thinking
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 11:04

Čika Crni ::
DON&CAPO ::
Čika Crni ::
Imam pitanje pošto sam postavio juče par u takmičenje vidim da mi nije obrađen jel ja nemam pravo ovaj mesec da se uključim???
imas pravo takmicenja,tvoj tip je prebacen za danasnji dan.pogledaj a i procitaj pravila lakse ti je za snalazenje u takmicenju Palac

Pročitao jesam ali nisam dobro protumačio vreme od tipuje se od 00-23.59 za taj dan. mislio sam da se do 24h postavlja tip sad izgleda kontam Thinking
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 13:36

Dva dana ne mogu da udjem preko mozille na forum (inace samo nju uglavnom koristim) i sad pokusam sa operom i ucita odma forum... Jel imao neko slican problem ili zna li mozda neko sta moze biti u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
Marchisio

Marchisio


Broj poruka : 299
Datum upisa : 31.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 13:45

nisterlo ::
Dva dana ne mogu da udjem preko mozille na forum (inace samo nju uglavnom koristim) i sad pokusam sa operom i ucita odma forum... Jel imao neko slican problem ili zna li mozda neko sta moze biti u pitanju?

Ocisti cockies, pa bi trebalo da radi normalno. Ili jos lakse skini i instaliraj Chrome i neces imati takvih problema u buducnosti Smile
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 13:58

Marchisio ::
nisterlo ::
Dva dana ne mogu da udjem preko mozille na forum (inace samo nju uglavnom koristim) i sad pokusam sa operom i ucita odma forum... Jel imao neko slican problem ili zna li mozda neko sta moze biti u pitanju?

Ocisti cockies, pa bi trebalo da radi normalno. Ili jos lakse skini i instaliraj Chrome i neces imati takvih problema u buducnosti Smile

Cistim redovno sa ccleanerom(evo odradio upravo) ali nema efekta...Imam chrom drug na kompu,ali ne moze ni preko njega...Izbacuje:

"Ups! Google Chrome nije uspio pronaći stranicu amicitiperi.serbianforum.info
Prijedlozi:
Pristupite kopiji u privremenoj memoriji stranice amicitiperi.­forumotion.­com/­f9-­cash-­coming-­100-­eura-­pobjedniku-­takmicenja
Idi na forumotion.­com
Pretraživanje na Googleu:"

Na Mozilli:
"Server not found
Firefox can't find the server at amicitiperi.serbianforum.info.
Check the address for typing errors such as
ww.example.com instead of
[You must be registered and logged in to see this link.]
If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web."

Kontao sam da sa forumom nesto nije ok,medjutim slucajno sam preko opere pokusao i ucitalo mi je...
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 14:08

probaj sa amicitiperi.me to je domen
Nazad na vrh Ići dole
koka

koka


Broj poruka : 306
Datum upisa : 26.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 20:27

takodjer nisam mogao pristupiti jucer citav dan sajtu,tek nekad sinoc oko 20h,sad je sve ok Cigar
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptySub 13 Okt 2012 - 22:22

DON&CAPO ::
probaj sa amicitiperi.me to je domen

Pokusao,ali nema efekta Don...
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 0:13

isti slucaj, sa operom mini nisam mogao da pristupim sajtu prethodna 2 dana, ali sad je sve ok
Nazad na vrh Ići dole
SopranoSB

SopranoSB


Muški Broj poruka : 305
Datum upisa : 05.10.2012
Godina : 33
Lokacija : Slavonski Brod

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 8:32

krenilo napokon i mene, danas dobre kvote skinte jos samo da Santos ostane 1/1 Very Happy Srecan
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 8:38

SopranoSB ::
krenilo napokon i mene, danas dobre kvote skinte jos samo da Santos ostane 1/1 Very Happy Srecan
Palac Aplauz mora se ovo pohvaliti
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 8:49

kratko sam tu,ima li pitanja
Nazad na vrh Ići dole
pimpbeckham

pimpbeckham


Muški Broj poruka : 313
Datum upisa : 07.08.2012
Lokacija : Osijek (Croatia)

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 9:24

evo nekoliko dana nisam sudjelovao na forumu...pa vidim propustih raspravu o kladionicama iz kojih možemo stavljati kvote...
zašto nema supersporta??? imaju vrlo dobru ponudu s brojnim razradama, po mom mišljenju najbolja na Balkanu....!!!
pa da se uvsti u popis...ha?

ww.supersport.hr
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 9:25

pimpbeckham ::
evo nekoliko dana nisam sudjelovao na forumu...pa vidim propustih raspravu o kladionicama iz kojih možemo stavljati kvote...
zašto nema supersporta??? imaju vrlo dobru ponudu s brojnim razradama, po mom mišljenju najbolja na Balkanu....!!!
pa da se uvsti u popis...ha?

ww.supersport.hr
moze,od sledeceg mjeseca Palac
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 10:26

Idalje ne mogu preko mozille niti preko chroma na forum,ali manje bitno...
Veci problem je sto me sad kod ovog zadnjeg tipa skripta izludila...Kad pritisnem opciju ispisi preusmeri me na stranu:
[You must be registered and logged in to see this link.]
i naravno morao sam ispocetka pisati i koristeci onaj svoj tip na partizan sam uspeo da postavim tip...
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 11:39

nisterlo ::
Idalje ne mogu preko mozille niti preko chroma na forum,ali manje bitno...
Veci problem je sto me sad kod ovog zadnjeg tipa skripta izludila...Kad pritisnem opciju ispisi preusmeri me na stranu:
[You must be registered and logged in to see this link.]
i naravno morao sam ispocetka pisati i koristeci onaj svoj tip na partizan sam uspeo da postavim tip...
ako ne radi jedna skripta postoji druga koje je ispod,upravo napravkljena iz tog razloga
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 11:40

Happy birthday Fireworks Cheer
dejan55
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyNed 14 Okt 2012 - 11:42

Srecan rodjendan Dejan55 puno srece u kladzi Very Happy Bakljada Happy birthday Fireworks
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyPon 15 Okt 2012 - 23:24

izvinjavam se zbog dvodelnih analiza, posto kucam preko tel, imam ogranicen text box, dok cekam ove iz telekoma za adsl
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyUto 16 Okt 2012 - 5:51

[You must be registered and logged in to see this link.]
ovo je izgled novog foruma,prednje stranice c biti one koje sam ranije vec postavio.
u ponedeljak prelazimo na novi hosting kao i domen

amicitiperi.me

samo ce te sa ovim domenom moci na forum zato na vrijeme obavjestenje
Nazad na vrh Ići dole
Hare88

Hare88


Broj poruka : 138
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyUto 16 Okt 2012 - 10:56

Dobitno je ovo.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 EmptyUto 16 Okt 2012 - 11:01

Hare88 ::
Dobitno je ovo.

[You must be registered and logged in to see this link.]
moja greska,ispravljeno. stavio 1-0 i obiljezio kao promasaj aooooooooo,izvini Suicide
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 24 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 24 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Rasprava
» Pitanja
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: