PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 6:42

Moja analiza kakva je da je, moja je, bar je malo opsirna, tj opsirnija od tvoje sto sam naveo za forest. Nisam od juce na forumima, znam kako se radi, ali kad vidim sta se sve toleris dodje mi da napustim takmicenje, ali znas onaj srpski inat, e to je ono sto mi ne da da odem odavde, i sto ce me ostaviti da se takmicim. A sto se tice analize, ja sam sam sebe dovoljno uverio sa tih nekoliko recenica zasto cu da odigram na taj tip. I ja sam juce na drugom forumu gajdao foresta gg, jer to je bila po meni sigurica dana, ali nisam je postavio ovde jer nisam imao sta da napisem o tom paru, a kad sam video tvoju analizu to me jos dodatno izritiralo, jer ipak kvote 1. 75 kolika je bila u mozartu nije mala. Ne zelim da ulazimo u bilo kakvu dalju polemiku, srecno tebi i ostatku ekipe, a kroz 3,4 dana tipovi ce se svesti na 5,6 tipera, zivi bili pa videli.
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 6:57

pirlo8 ::
Moja analiza kakva je da je, moja je, bar je malo opsirna, tj opsirnija od tvoje sto sam naveo za forest. Nisam od juce na forumima, znam kako se radi, ali kad vidim sta se sve toleris dodje mi da napustim takmicenje, ali znas onaj srpski inat, e to je ono sto mi ne da da odem odavde, i sto ce me ostaviti da se takmicim. A sto se tice analize, ja sam sam sebe dovoljno uverio sa tih nekoliko recenica zasto cu da odigram na taj tip. I ja sam juce na drugom forumu gajdao foresta gg, jer to je bila po meni sigurica dana, ali nisam je postavio ovde jer nisam imao sta da napisem o tom paru, a kad sam video tvoju analizu to me jos dodatno izritiralo, jer ipak kvote 1. 75 kolika je bila u mozartu nije mala. Ne zelim da ulazimo u bilo kakvu dalju polemiku, srecno tebi i ostatku ekipe, a kroz 3,4 dana tipovi ce se svesti na 5,6 tipera, zivi bili pa videli.
nema inata,nema propustanja. analiza je bila takva kakva je bila. mislim da ce u buducnosti takmicenj biti i jace a ne slabije. zasto tako mislim,to su takmicari,analize dobre,bolja grafila dizajn sajta i vise para ce biti u takmicnju. ovo je samo pocetak ulaganja.poz
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 6:59

Kako li bi tek Skive igrao da su kompletni kad bez cetvorice vode...rukomet...mrzim se kladiti na njega,uvek ovakve ludosti....
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 7:02

nisterlo ::
Kako li bi tek Skive igrao da su kompletni kad bez cetvorice vode...rukomet...mrzim se kladiti na njega,uvek ovakve ludosti....
hahhaa,a to je cudan sport kao i ove nize lige divljih liga hahaaa
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 7:12

DON&CAPO ::
nisterlo ::
Kako li bi tek Skive igrao da su kompletni kad bez cetvorice vode...rukomet...mrzim se kladiti na njega,uvek ovakve ludosti....
hahhaa,a to je cudan sport kao i ove nize lige divljih liga hahaaa

Ma neverovatno da kreteni 9 minuta budu bez postignutog gola...Pa nas 10 da se skupi sa foruma nebi bili 9 min bez gola...Odlepe se na tri razlike i onda ta pauza... Sad bi im najradije svima Karton
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 7:17

nisterlo ::
DON&CAPO ::
nisterlo ::
Kako li bi tek Skive igrao da su kompletni kad bez cetvorice vode...rukomet...mrzim se kladiti na njega,uvek ovakve ludosti....
hahhaa,a to je cudan sport kao i ove nize lige divljih liga hahaaa

Ma neverovatno da kreteni 9 minuta budu bez postignutog gola...Pa nas 10 da se skupi sa foruma nebi bili 9 min bez gola...Odlepe se na tri razlike i onda ta pauza... Sad bi im najradije svima Karton
to je sport ili mucka Palac
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 11:22

nistelroj, sve si nas izgleda navuko na taj rukomet Smile salim se, naravno. mozda su kladionice malo umesale prstice
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 11:25

Ajde Vb kakve kladionice, svi smo se zaleteli i popadali, hahhahaahah
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 11:42

ma ne brini, vratice nam kad osvoji nagradu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptySre 5 Sep 2012 - 11:52

Da trazicemo povracaj novca. Ali da vidis sad sta je pogodio. Pali mu golovi u 90+13 i 90+15 minutu, neki Kolumbijci, kakva luda sreca,i ludi Kolumbijci. Pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
pirlo8




Broj poruka : 107
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 0:33

evo, postavio sam jednu malu dopunu za analizu. valjda je dovoljna.,
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 8:02

Ipak je ovo suvise neozbiljno i to ne zbog igraca i njihovih analiza vec zbog nacina na koji moderatori i admin obavljaju posao...ne smesno,nego presmesno...
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 8:11

nisterlo ::
Ipak je ovo suvise neozbiljno i to ne zbog igraca i njihovih analiza vec zbog nacina na koji moderatori i admin obavljaju posao...ne smesno,nego presmesno...
u kom smislu
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 8:15

DON&CAPO ::
nisterlo ::
Ipak je ovo suvise neozbiljno i to ne zbog igraca i njihovih analiza vec zbog nacina na koji moderatori i admin obavljaju posao...ne smesno,nego presmesno...
u kom smislu

U kom smislu?
Ako odigram Real-Malaga 1 kvota 4.8
Real pobedi...I sta ces da uradis kad budes upisivao rezultate?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 8:21

nisterlo ::
DON&CAPO ::
nisterlo ::
Ipak je ovo suvise neozbiljno i to ne zbog igraca i njihovih analiza vec zbog nacina na koji moderatori i admin obavljaju posao...ne smesno,nego presmesno...
u kom smislu

U kom smislu?
Ako odigram Real-Malaga 1 kvota 4.8
Real pobedi...I sta ces da uradis kad budes upisivao rezultate?
kvote se provjeravaju
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 8:25

DON&CAPO ::
nisterlo ::
DON&CAPO ::
nisterlo ::
Ipak je ovo suvise neozbiljno i to ne zbog igraca i njihovih analiza vec zbog nacina na koji moderatori i admin obavljaju posao...ne smesno,nego presmesno...
u kom smislu

U kom smislu?
Ako odigram Real-Malaga 1 kvota 4.8
Real pobedi...I sta ces da uradis kad budes upisivao rezultate?
kvote se provjeravaju

Ti to ozbiljno? Covek mrtav hladan na Finsku stavi kvotu 4,iako je bas Mozzart nudio najvise 1.15 na Fince dok su svi ostali imali 1.05 i neko od moderatora lepo stavi da je prolazna analiza i rezultat 0:3? I sad ti meni kazes da se kvote proveravaju?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 8:30

ja sam stavio,poslao sam mirku i misaxu da provjer kvotu jer za njih ne znam kako se provjerava.kvota mi je bila sumnjiva
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 8:31

DON&CAPO ::
ja sam stavio,poslao sam mirku i misaxu da provjer kvotu jer za njih ne znam kako se provjerava.kvota mi je bila sumnjiva

Ne znas kako se proverava kvota? Thinking
Salis se? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 8:33

za mozzart ne jer tamo ne igram,stvarno.oni znaju
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 8:40

kazi mi ti,kako
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 9:09

mocart cesto ima propuste sa kvotama, tako da me ne bi cudilo da su stavili tu kvotu. nadam se da takmicar moze da posalje link tiketa sa mocartovog sajta
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 9:54

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Screenshot311
Nazad na vrh Ići dole
nisterlo

nisterlo


Broj poruka : 231
Datum upisa : 31.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 10:21

Ekipa mnogo srece sa kladjenjem,imate veliki poz,bilo je lepo takmiciti se sa vecinom!
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 10:25

nisterlo ::
Ekipa mnogo srece sa kladjenjem,imate veliki poz,bilo je lepo takmiciti se sa vecinom!
svako dobro tebi i porodici tvojoj Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 EmptyČet 6 Sep 2012 - 10:57

DON&CAPO ::
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Screenshot311
ovo sam dobio ali isto tako ce se provjeriti,postoji mogucnost da je fotosop
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 5 od 34Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: