PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
cisse

cisse


Muški Broj poruka : 120
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptySre 19 Sep 2012 - 12:22

sone kockar ::
Cisse nemogu se igrati tacni tezultati za fudbal,pise u pravilima inace bi odigrao.Pogodio sam: Man.Utd 1:0
Seltik 0:0
Bajern 2:1
Sahtjor 2:0 a promasio Barsu 3:0(bilo 3:2) i Juventus 1:1(bilo 2:2,zamalo Very Happy)

E jbg steta sto se ne moze to igrati Smile
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptySre 19 Sep 2012 - 12:27

DONCAPO hoce li se moci od sledeceg meseca tacni rezovi na fudbal? mozda ste i to trebali uvesti Ajmo
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyČet 20 Sep 2012 - 5:31

sone kockar ::
DONCAPO hoce li se moci od sledeceg meseca tacni rezovi na fudbal? mozda ste i to trebali uvesti Ajmo
SVE CE MOCI OSIM HEND 0.25 I 0.75 I SVI TAKVI U MINUSU I PLUSU Palac
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyČet 20 Sep 2012 - 8:16

pojedini clanovi foruma dobili poruke poslate od mene. ako nadju vremena da odgovore Maz
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyČet 20 Sep 2012 - 11:09

nema nikakvih licnih tipova Smile, jednostavno ignorisi taj deo recenice
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyČet 20 Sep 2012 - 11:20

VB05 ::
nema nikakvih licnih tipova Smile, jednostavno ignorisi taj deo recenice
hahhaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyČet 20 Sep 2012 - 12:11

misax,vidis li sto
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyČet 20 Sep 2012 - 12:14

Zdravo, sta je bilo ?
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyČet 20 Sep 2012 - 12:15

ao,hahaaa,cekam te na brzi
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyČet 20 Sep 2012 - 12:18

ne mogu,pogledaj dolje
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyPet 21 Sep 2012 - 11:06

Dzoni ti si prema tabeli izbio na prvo mesto sa 88.68, bezis drugoplasiranom vise 0d 10 bodova, a ostali su daleko iza vas. Pozdrav i cestitam. Aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Džoni




Broj poruka : 42
Datum upisa : 02.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyPet 21 Sep 2012 - 11:36

misax ::
Dzoni ti si prema tabeli izbio na prvo mesto sa 88.68, bezis drugoplasiranom vise 0d 10 bodova, a ostali su daleko iza vas. Pozdrav i cestitam. Aplauz

dajte mi nagradu i da bjezim Hi

ma s obzirom kakvih stilova ima po nagradnim igrama ovog tipa, prije svega raja znajuci da ne igra sa vlastitim parama te nema sta izgubiti, pa se nadje tu i dosta lupetanja tako da malo kada se desi da zaista pobijedi najbolji. Iskreno nemam velika ocekivanja, ali eto imam pravo da sanjam Srecan
Nazad na vrh Ići dole
misax

misax


Muški Broj poruka : 952
Datum upisa : 22.06.2012
Godina : 51
Lokacija : Nis, Srbija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptySub 22 Sep 2012 - 13:00

Podsecaju se takmicari da je minimum postova za mesec dana da bi se kandidovali za nagradu 40. Ostalo je jos osam takmicarskih dana, pa povedite racuna vi sa manje postova od 40. I naravno procenat uspesnosti mora biti minimum 50 % +1 tip.
Nastavite sa trkom za nagradu jer nju ce dobiti samo JEDAN.
Pozdrav dragi takmicari i srecno. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptySub 22 Sep 2012 - 23:08

40 je minimum postavljenih tipova (analiza) u takmicenju kako bi se steklo pravo da nagradu
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyNed 23 Sep 2012 - 0:33

od sledeceg mjeseca iznenadjenje svake nedelje. samo za cash takmicare
Nazad na vrh Ići dole
koka

koka


Broj poruka : 306
Datum upisa : 26.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Pravila   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyNed 23 Sep 2012 - 12:08

sta mislite o novim pravilima,meni ok Palac
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyNed 23 Sep 2012 - 12:36

I meni su ;)
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyPon 24 Sep 2012 - 0:43

ako imate neke predloge, sugestije vezano za pravila takmicenja, slobodno iznesite, pa da se razmotri
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyPon 24 Sep 2012 - 1:33

Clan Mirko:
U Nedelju je imao 47.14 bodova i pogodi dve utakmice (profit 10.05) sto je ukupno 57.19 a u tabeli pise 59.19
Ispravite(nije malo dva poena sobzirom da ce sada pri kraju odlucivati i zarezi kao sada izmedju mene i Dzonija) .
Neznam ko to sredjuje,pa ispravite ;)
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyPon 24 Sep 2012 - 2:04

sone kockar ::
Clan Mirko:
U Nedelju je imao 47.14 bodova i pogodi dve utakmice (profit 10.05) sto je ukupno 57.19 a u tabeli pise 59.19
Ispravite(nije malo dva poena sobzirom da ce sada pri kraju odlucivati i zarezi kao sada izmedju mene i Dzonija) .
Neznam ko to sredjuje,pa ispravite ;)
tabelu radi misax pa ce ti on sve to i objasniti
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyPon 24 Sep 2012 - 8:15

Ja bi ti odgovorio, ali da ne bude pogrešno protumačeno, to će uraditi misax.... U poverenju, u nedelju je pogrešio kod mene za ta dva poena i trebalo je da imam 49.14. To nisi video...

Tužibabo, za 2 boda... Tup Very Happy Ziveli
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyPon 24 Sep 2012 - 11:02

Sve ok,nema problema.
Jbg sorry,zapalo mi za oko ali nije malo 2 boda. Na primer izmedju mene i Dzonija na prva dva mesta razlika 0,02 sto je stvarno mizerna razlika ali ipak dovoljna za jedno mesto iznad,tako da je svaki bod vazan.
Pozz druze,sve najbolje i srecno u daljem takmicenju ;)
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyPon 24 Sep 2012 - 18:48

Nikakav problem sone. Drago mi je da si uvideo tu grešku, što znači da neko kontroliše sve ovo, ali opet, greške se dešavaju. Da bi bilo što manje grešaka, tabele, pored misaxa, vodim i ja, tako da se nadopunjujemo i ispravljamo, pa je yato i došlo do te greške.

U predhodnom postu sam se malo našalio, ne zameri. Pozdrav i tebi i sve najbolje. Ziveli
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyUto 25 Sep 2012 - 10:52

Mirko tipujem da osvajas prvo mesto u ovome mesecu,sigurnost 10:D:D:D:D:D
Takoreci daces gol u 90-om minutu;)
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 EmptyUto 25 Sep 2012 - 12:18

Posto mi je skrnuta paznja na ovo iznad sto sam napisao da Mirko osvaja nagradu samo da napisem da ne mislim da je u pitanju neregularnost nego iz ciste zajebancije. Ono sto sam malopre napisao da ce on osvojiti nagradu to se ja i drug malopre zajebavali kao kaze koliki si maler ceo mesec si na vrhu i sad necec osvojiti nagradu,ja reko mirko ce verovatno onda posto po meni ima najvise sanse posle mene,trebao sam da uplatim da ce on osvojiti. Da se ne uvredi Mirko ili bilo ko drugi cista zjb. Inace ovo je po meni kompliment za Mirka a ne nesto drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 14 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Rasprava
» Pitanja
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: