PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.

Ići dole 
+48
Dennis_NBGD
hajro59
kellner
SlavonskiBrod
alegri
bergamo
sliki
milosh10
Dajdza
Konsiljere
Čika Crni
SopranoSB
Petar(rossi)
Shone (Cisse)
kapelo
koka
Dex
mercy_angel
cisse
strcko
Profesor94
TheGambler.
Džoni
Marlboro Man
tomislav91
Maestro tips
Ninhoooo
sone kockar
kladionicar D
Gojko357
Hare88
basta
pirlo8
Marchisio
nisterlo
cgfudbal
winner
dinnos
mirko
NoName
Markiza
dezer
dejan55
VB05
perolozac
pimpbeckham
misax
DON&CAPO
52 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
cisse

cisse


Muški Broj poruka : 120
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptySub 29 Sep 2012 - 10:53

misax ::
Bravo Cisse, cestitam na nagradi i samo napred.
Aplauz Aplauz
Hvala Misax Srecan Smile
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptySub 29 Sep 2012 - 11:55

Svaka cast Cisse Aplauz

ps: DON moze meni 10e Haha Haha Haha
Nazad na vrh Ići dole
cisse

cisse


Muški Broj poruka : 120
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptySub 29 Sep 2012 - 12:06

sone kockar ::
Svaka cast Cisse Aplauz

ps: DON moze meni 10e Haha Haha Haha

Hvala ;) Pa imas jos sanse da budes prvi brate Smile
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptySub 29 Sep 2012 - 12:54

Znam ali male,nema veze Boks se do kraja.
Ako osvojim nagradu moram dati Mirku 10e posto se kladio da cu ja osvojiti prvo mesto,ako on osvoji onda on meni daje Haha Haha Wave
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptySub 29 Sep 2012 - 23:31

E sone, baš ti hvala, to znači da 10 e imam sigurno. Very Happy Srecan , pa zato razmišljam da li da igram ili ne, jer je bolje vrabac u ruci, nego golub na grani. Tajna Tup Ziveli

Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptySub 29 Sep 2012 - 23:34

sone kockar ::
Svaka cast Cisse Aplauz

ps: DON moze meni 10e Haha Haha Haha
moze i bice Palac
Nazad na vrh Ići dole
Dex




Broj poruka : 66
Datum upisa : 18.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 0:27

za danas Kielce Vive- Bjerringbro/Silkeborg H1(-5.5)
Domacin znatno pojacan za ovu sezonu i po najavama trenera cilj ove sezone je cak i final four.Kielce je pobedio Silkeborg oba puta prosle sezonejednom 8 razlike,u drugom mecu 11 i mislim da ce danas ta razlika biti mozda cak i vec.Sikeborg prosle sezone bez pobede u grupnoj fazi lige sampiona izgubili su svih 10 utakmica.U vecini kladionica je granica pomerena na 7.5,dok Mozzart i dalje drzi 5.5 po kvoti 1.8.po meni je ovaj par dosta siguran imam ga na svim tiketima.Srecno ko odigra!
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 0:46

Dex ::
za danas Kielce Vive- Bjerringbro/Silkeborg H1(-5.5)
Domacin znatno pojacan za ovu sezonu i po najavama trenera cilj ove sezone je cak i final four.Kielce je pobedio Silkeborg oba puta prosle sezonejednom 8 razlike,u drugom mecu 11 i mislim da ce danas ta razlika biti mozda cak i vec.Sikeborg prosle sezone bez pobede u grupnoj fazi lige sampiona izgubili su svih 10 utakmica.U vecini kladionica je granica pomerena na 7.5,dok Mozzart i dalje drzi 5.5 po kvoti 1.8.po meni je ovaj par dosta siguran imam ga na svim tiketima.Srecno ko odigra!
pratim sa 6/10 Palac
Nazad na vrh Ići dole
Dex




Broj poruka : 66
Datum upisa : 18.07.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 5:50

Dex ::
za danas Kielce Vive- Bjerringbro/Silkeborg H1(-5.5)
Domacin znatno pojacan za ovu sezonu i po najavama trenera cilj ove sezone je cak i final four.Kielce je pobedio Silkeborg oba puta prosle sezonejednom 8 razlike,u drugom mecu 11 i mislim da ce danas ta razlika biti mozda cak i vec.Sikeborg prosle sezone bez pobede u grupnoj fazi lige sampiona izgubili su svih 10 utakmica.U vecini kladionica je granica pomerena na 7.5,dok Mozzart i dalje drzi 5.5 po kvoti 1.8.po meni je ovaj par dosta siguran imam ga na svim tiketima.Srecno ko odigra!

35:26 Win
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 5:57

Dex ::
Dex ::
za danas Kielce Vive- Bjerringbro/Silkeborg H1(-5.5)
Domacin znatno pojacan za ovu sezonu i po najavama trenera cilj ove sezone je cak i final four.Kielce je pobedio Silkeborg oba puta prosle sezonejednom 8 razlike,u drugom mecu 11 i mislim da ce danas ta razlika biti mozda cak i vec.Sikeborg prosle sezone bez pobede u grupnoj fazi lige sampiona izgubili su svih 10 utakmica.U vecini kladionica je granica pomerena na 7.5,dok Mozzart i dalje drzi 5.5 po kvoti 1.8.po meni je ovaj par dosta siguran imam ga na svim tiketima.Srecno ko odigra!

35:26 Win
Palac Aplauz
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 6:50

ipak ulazimo u uzbudljivu zavrsnicu Film
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 7:18

Danas me je Marsej izneverio strasno,jos razmisljao dal da stavim keca ili X Celenka Sve se svelo na poslednju utakmicu tj Lion-Bordo Film
Ako dodje X tabela: SONE KOCKAR 110.52 MIRKO 105.74
Ako dodje 1 ili 2,tabela: MIRKO 105.74 SONE KOCKAR 84.52

Da okadimo pa da dodje X Very Happy Pop Pop Pop Pop Pop

ps:Ako osvojim nagradu DON uplatices mi 90e a 10e MIRKU,da ispostujem coveka posto sam obecao Good

Nazad na vrh Ići dole
cisse

cisse


Muški Broj poruka : 120
Datum upisa : 16.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 7:20

sone kockar ::
Danas me je Marsej izneverio strasno,jos razmisljao dal da stavim keca ili X Celenka Sve se svelo na poslednju utakmicu tj Lion-Bordo Film
Ako dodje X tabela: SONE KOCKAR 110.52 MIRKO 105.74
Ako dodje 1 ili 2,tabela: MIRKO 105.74 SONE KOCKAR 84.52

Da okadimo pa da dodje X Very Happy Pop Pop Pop Pop Pop

ps:Ako osvojim nagradu DON uplatices mi 90e a 10e MIRKU,da ispostujem coveka posto sam obecao Good


Sone nek je sa srecom Very Happy Nadam se da se mirko nece naljutiti ali navijam za tebe da dodje x posto imamo isti nadimak SONE ;) Wave
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 7:31

Hvala Cisse Palac
Neka pobedi bolji,uglavnom sam zadovoljan svime ovaj mesec. Sa srecom i meni i Mirku pa sta bude Wink
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 7:31

Ne daj se sone, majtore. Very Happy Srecan



Poslednji izmenio mirko dana Ned 30 Sep 2012 - 7:36, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : greška)
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 450
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 7:35

cisse ::
[Sone nek je sa srecom Very Happy Nadam se da se mirko nece naljutiti ali navijam za tebe da dodje x posto imamo isti nadimak SONE ;) Wave

Ne ljutim se, neka najbolji pobedi. Ziveli
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 8:47

pimpbeckham ::
Evo gotov je prvi mjesec takmičenja na forumu, pa treba malo podvući crtu. Budući su i forum i takmičenje za 100 eurića casha tek nedavno pokrenuti, još se svi malo privikavamo i vjerujemo u bolji deseti mjesec. Pobjedniku treba definitivno čestitati, a ostalima poželiti više sreće pri izboru pickova za takmičenje.

Za mene osobno mjesec je završio u minusu, i ispod 50% pogođenih parova, što nije zadovoljavajuće. Naravno treba reći da sam stavljao oklade za MLB ligu, najbolju baseball ligu svijeta. Teško je ostvariti pogotke, jer i najbolji bacači ako nemaju svoj dan, padaju na malim koeficijentima. A za baseball uvijek kažu:
“Baseball is like a poker game. Nobody wants to quit when he's losing; nobody wants you to quit when you're ahead.”

Svakako bih čestitao pobjedniku, a drugima poželio više sreće idući mjesec i puno više dobrih pickova. Treba pohvaliti neke s velikim postotkom pogodaka (mirko, sone kockar, VB04, cisse, dex, mercy_angel), naravno i one koje su postavili veliki broj tipova, trudili se, ali nisu imali sportske sreće (dzoni, Dr Br, dejan55, nisterlo, cgfudbal, hare88, Marchisio, koka, drogba). Dok ostale natjecatelje pozivam na veći angažman slijedeći mjesec, pa da dobijemo i napetiju i kvalitetniju tablicu. Na kraju ovog kratkog osvrta pozdravljam i administratore koji ažuriranjem, komentiranjem i suradnjom, su stalno na usluzi članovima foruma. (pozz-misax, DON&CAPO, mirko, VB05).

P.S. Toliko o priči, a evo danas je posljednji dan u mjesecu pa ću ipak postaviti nekoliko hrabrijih oklada. Budući je regularni dio sezone u MLB-u pri kraju (klubovi imaju za odigrati još po 4 utakmice), i započinje doigravanje, tako ću se i ja „prešaltati“ na drugi sport koji obožavam i pratim. To je hokej na ledu, čiji parovi se redovito nalaze na mojim listićima. Sezona u Europi već se zahuktala, dok se još čeka dogovor igrača i vlasnika NHL-a, pa samim time i početak najbolje lige svijeta. Danas čisto za probu nekoliko hrabrijih izbora iz Europskih liga...

Sretno svima!!!
Nazad na vrh Ići dole
sone kockar

sone kockar


Muški Broj poruka : 322
Datum upisa : 06.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 10:03

Kakva utakmica,potpuna dominacija Liona,od kornera,poseda lopte,napada i suteva na gol,u okvir gola...a rezultat 0:2 :( Fudbal ko fudbal,uvek nepredvidiv.

Svaka cast Mirku na nagradi,sve pohvale!
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 10:10

sone kockar ::
Kakva utakmica,potpuna dominacija Liona,od kornera,poseda lopte,napada i suteva na gol,u okvir gola...a rezultat 0:2 :( Fudbal ko fudbal,uvek nepredvidiv.

Svaka cast Mirku na nagradi,sve pohvale!

Jbg bice bolje ;) Pridruzujem se cestitkama bravo Mirko ;)
Nazad na vrh Ići dole
DON&CAPO

DON&CAPO


Muški Broj poruka : 1947
Datum upisa : 21.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 10:10

sone kockar ::
Kakva utakmica,potpuna dominacija Liona,od kornera,poseda lopte,napada i suteva na gol,u okvir gola...a rezultat 0:2 :( Fudbal ko fudbal,uvek nepredvidiv.

Svaka cast Mirku na nagradi,sve pohvale!
borba do samog kraja Football ,cestitke i tebi i prvom pobjedniku ovog takmicenja mirku Aplauz Bakljada Fireworks
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 10:20

cestitke mirku na zasluzenoj pobedi!
cisse sto si regovao novi nick, mogao si da zatrazis od admina da ti promeni
Nazad na vrh Ići dole
koka

koka


Broj poruka : 306
Datum upisa : 26.08.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Cestitka   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 10:21

cestitke obojici na kvalitetnoj igri,a narocito Mirku
Mirko svaka cast Aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Shone (Cisse)

Shone (Cisse)


Muški Broj poruka : 207
Datum upisa : 30.09.2012
Lokacija : Indjija

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 10:29

VB05 ::
cestitke mirku na zasluzenoj pobedi!
cisse sto si regovao novi nick, mogao si da zatrazis od admina da ti promeni

Nisam znao da moze nema veze sad ;)
Nazad na vrh Ići dole
VB05

VB05


Broj poruka : 635
Datum upisa : 22.06.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 10:37

ma samo podnesi zahtev za promenu nicka administraciji i vrati se na stari nalog, bez ikakve naknade, usluga je besplatna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Petar(rossi)




Broj poruka : 29
Datum upisa : 30.09.2012

Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 EmptyNed 30 Sep 2012 - 10:42

Jel mogu ja da krenem da postavljam parove,posto hocu da se takmicim?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.   Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje. - Page 17 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja,komentari,rasprava samo vezana za takmicenje.
Nazad na vrh 
Strana 17 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja,komentari,rasprava
» Pitanja
» Rasprava
» 18.11.2012 god.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AMICI TIPERI :: Takmičenja :: Cash coming - 100 eura pobjedniku takmičenja-
Skoči na: